Athearn Genesis GP9

wszystko o taborze i innych pojazdach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Topeka

Athearn Genesis GP9

Nieprzeczytany post autor: Topeka » 05 kwietnia 2019, 19:54

Jako że odpuściłem sobie AC Cab-Forward ze względu na łuki to kupiłem sobie coś innego żeby nie cierpieć :D GP9 z Genesis. Duże znaczenie miało to że była na stanie w moim sklepie, więc po dwóch dniach od zamówienia mogę się nią cieszyć :D Do tego dostałem specjalny rabat na nią, grzech było nie wziąść :) ;) Model jest wyposażony w DCC SOUND, o detalach chyba nie warto pisać bo każdy kto widział Genesis wie że ciężko się przyczepić do czegoś. A jeżeli chodzi o dźwięk to jest naprawdę bardzo dobry. Ale muszę przyznać że ESU jest trochę lepsze. Pewnie że to czepianie się szczegółów ale... Po za tym ESU z głośnością już opanowałem a tego muszę rozgrysc. Teraz jeżdżą dwie i słyszę że sąsiedzi się trochę denerwują :D ( Mam mieszane w takim domu gdzie ściany są chyba z papieru :D) A jeszcze jedno, kogut fajnie działa. Światła z przodu i z tyłu ... typowe w Athearn ;) :D Cieszę się że to BURLINGTON NORTERN bo właśnie to jedna ze spółek, oczywiście po ATSF, którą chciałem mieć. Będzie obsługiwała "brudne" składy z lat siedemdziesiątych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszystko co tworzymy jest nasze. A doskonalenie naszych technik jest drogą modelarstwa...
Gdybym się poddał, nic bym nie zrobił.

Misiek

Re: Athearn Genesis GP9

Nieprzeczytany post autor: Misiek » 06 kwietnia 2019, 13:59

ex. Northern Pacific, po dzwonie poznać można.
Miodzio jest!

Awatar użytkownika
Topeka

Re: Athearn Genesis GP9

Nieprzeczytany post autor: Topeka » 06 kwietnia 2019, 19:22

Tak, ex NP #238. Szkoda jedynie że w 86tym roku zakończył swój żywot.. Ale cóż, wrócił i jeździ teraz u mnie :D
Przyznam, że jest super chociaż może być to subiektywna opinia :D Muszę teraz coś fajnego dla niego do pary wymyśleć ;) :D
Wszystko co tworzymy jest nasze. A doskonalenie naszych technik jest drogą modelarstwa...
Gdybym się poddał, nic bym nie zrobił.

ODPOWIEDZ