Gdzieś w okolicach Appalachii

budowa realistycznych makiet w amerykańskim stylu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konrad Klink
Administrator

Gdzieś w okolicach Appalachii

Nieprzeczytany post autor: Konrad Klink » 17 maja 2019, 11:26

Czas abym to i ja zaczął temat. Niestety historia moich modułów ciągnie się już latami i było mi bardzo długo czekać na jakikolwiek progres. Po ponad rocznym oczekiwaniu na zamówione moduły zrezygnowałem z wykonwcy i znalazłem pewnego bardzo serdecznego Czecha. Nie chciałem ryzykować, więc na początku zamówiłem jeden moduł do złożenia z bardzo wielu, starannie wykrojonych, wykonanych z solidnej sklejki elementów. Niestety okazało się, że w Czechach go nie mają, ale został on do mnie wysłany prosto od producenta (z którym nawiązałem bardzo miły kontakt) z Federacji Rosyjskiej. Z duszą na ramieniu czekałem na przesyłkę. Przyszła. Jest cała, zgodnie z zamówieniem. Biorę się do pracy. Jak wszystko będzie dobrze zamówię kolejne moduły. Poniżej dwie fotografie przed rozpoczęciem montażu. Trzymajcie kciuki!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Konrad Klink
Administrator

Re: Gdzieś w okolicach Appalachii

Nieprzeczytany post autor: Konrad Klink » 18 maja 2019, 08:29

Pierwsza część modułu poskładana. Jest to swego rodzaju baza, którą trzeba teraz wykończyć. Wygląda solidnie. Pomimo cieńkiej sklejki kontrukcja jest tak złożona, że całość jest bardzo sztywna. Następny etap to montaż profili i ścian bocznych. Ciąg dalszy na pewno nastąpi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Topeka

Re: Gdzieś w okolicach Appalachii

Nieprzeczytany post autor: Topeka » 18 maja 2019, 14:48

Ciekawie to wygląda. Jaki jest koszt takiego modułu jeśli można spytać?
Czekam na następne relacje :)
Wszystko co tworzymy jest nasze. A doskonalenie naszych technik jest drogą modelarstwa...
Gdybym się poddał, nic bym nie zrobił.

ODPOWIEDZ